2016 İLKBAHAR/YAZ MODASINA MERHABA

Her bayanın biraz da olsa moda tutkusu vardır olmalı da. Dört gözle beklenen yaz modası yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Turuncular(şeftali tonları), buzlu kahveler, koyu maviler, yeşil, gelin çiçeği gibi bir sürü gözümüzü şenlendirecek renklerler bulunmakta.
2016 yaz koleksiyonunda güzel detaylardan biride 70 ler modasının yerını 90 lar modasının yerini dolduracak olması. Bu yaz büyük fiyonklar var Latin rüzgarı estıren fırfırlı uzun rengarenk etekler var. plastik içi dışı bir olan sefaf madeden yapılan bir moda.; ayakkabıdan, çantaya, çantadan şapkaya ve tokalara sıçrayan bir moda akımı bizimle. Onun yanı sıra masalların modası olan kabarık kollarda pastel tonlarda bütünlestırılerek hazırlanılan bluzları bu sene vitrinlerde göreceğiz
Bu senenin en dikkat çeken trendi gecelik gibi görünen ama şık bir davette kullanılabilen saten ve ipek ağırlıklı parçalar. Kadını anlatan bu parçalar hem dikkat çekici hem şık.

ilkbahar-yaz-kadın-sokak-modası-2016

Bayanların en sevineceği haber de yüksek bel modası. Bence rahatlığın modası olan yüksek bel Jeanlar, bu senede oldukça rövanşta olacak. Salaş sade bir tişörtlerle kombinelemek hem kolay hem rahat. bu yaz pantolonlara rahatlığın yanında sıklıkta geliyor. Pantolonlarda dantel ve fırfır detayları olcukca göz alıcı.
Bu yaz miniler dolaplarda kalıyor onun yerine yandan yırtmaçlı uzun elbiseler ve etekler alıyor.
Giymesi riskli olan ve bir okadar da şık duran çizgili kıyafetler hala var. Tabi bunu nasıl giyeceğini bilmek hayat kurtarıyor.
Dikkat çekmek isteyen bayanlar cuy out modası devam ediyor. Geçen sene agırlıklı olarak elbıselerde gördüğümüz geometrik desenlerle oluşturulan bu açıklıklar artık gömleklerde. Bunun yanı sıra tek kollu gömleklerde trendler arasında. Beyazın asilliği; beyazın asilliği diyorum çünkü modanın olmazsa olmazları renklerinden biride beyaz . Beyaz gömlekler tişörtler her zaman ki gibi bizimle. V yakalı yırtmaçlı ve acık omuzlu gömlekler hayat kurtaracak.
Püskül modası; 2- 3 senedir her yerde görmeye alışkın olduğumuz püsküllü ayakkabılar çantalar kıyafetler yerını koruyor. Sevenlere duyurulur!.

2016-ilkbahar-yaz-trendleri-moda
Zıt renklerin giyilmesi takılıp takıştırılması artık geri planda kalıyor. (monokrom). Artık düz sade ve tek renk sıklığı geliyor. Böylelikle bayanlar daha sade ve istedikleri gibi daha ince görünecek .

Ve ve ve bronşlar. Artık onlar bizimle. Beraberliği bozup küçük bir espri yapıyoruz artık kıyafetlerimize . hem hoş hem güzel .
Bu yaz içimiz açılacak …

3 adet yorum “2016 İLKBAHAR/YAZ MODASINA MERHABA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiber Sohbet