Aldatılıyor musunuz?

kavga

Sevgilinize/eşinize güveniniz tam mı? Biz kadınlar bunu hisseder. Kadınlar sevgilisinin hal ve hareketlerinden her şeyi anlar aldattığını da tabiki de. Eğer hissetmiyor, anlamıyorsa buna göz yumuyor, kabullenmek istemiyordur.Ama bu gerçekler hayatımızı mahvetmeye başladıysa artık kabullenmek zorundayız. Göz göre göre hayatınızı mahvetmeyin! Buna göz yumuyorsanız ona o cesareti siz veriyorsunuz burada suç biz kadınlarada düşmüş oluyor.Ama tabikide aldatılmak asla bizim suçumuz değil, karşıdakinin karakterini gösteriyor.Bazılarına göre suçu kadında da bulan insanlarda var ne imiş “ilgisiz alakasız olursanız tabiî ki dışarıya bakar”. Asla doğru bulmuyorum , tamamen bir kılıf.

erkeklerin_aldatma_belirtileri-4

 

Son günlerde sevgilinizin/eşinizin değişen yönlerini fark ediyorsanız durum vahim demektir.Sürekli tartışma yaratıyor ise bu onun evden, yanınızdan kolayca ayrılıp buluşmaya rahatça gidebilmesi içindir.Ve ayrıca o kavgalarda tartışmalarda çok kolay ayrılık kelimesini kullanırlar.Sizde çekici bulduğu beğendiği şeyleri beğenmemeye eleştirmeye başlar.Soğuk davranışlar artar, ilgi alaka tamamen kesilir.Size karşı fiziksel ve ruhsal olarak uzak durur, yakınlaşmadan kaçınır.Siz onun için güzel hoş anlar yarattığınızda o kendini suçlu hisseder ve bunu ister istemez belli ederler.Siz ona yakınlaşmaya başladığınızda sürekli çevresinde yaşadığı sorunlardan bahseder.Bu şekilde sizi itmeye çalışır.Zaman zaman odalara kapanır.Soru sorduğunuzda hemen huysuz ve aksi olur.İletişimler azalır.Ve en önemlisi artık “Seni seviyorum” demekten kaçınır.Eğer sevgili iseniz geleceğe dair konuşmalardan kaçınır,konuyu değiştirir.Evli iseniz çocuklara ilgisi azalır, sorunlarını görmezden gelir.Tüm sorumluluğu size yükler.Kısacası rutin yaptığı şeylerin hepsi değişti ise aldatıldığınızın alarmıdır.Erkekler genelde aldattığını saklamayı beceremez zaten, anlaşılır. Kadında asla bunu yutmaz, anlar.Bu genel değişimlerin maddeler haline getirirsek başlıcaları şunlardır:

 

 • Gereksiz ve zaman fark etmeksizin hediyeler alır.
 • Ani aksi, asabi davranışlarda bulunur.
 • Kendine her zamankinden fazla özen gösterir.
 • Parfüm kullanmayı sıklaştırır.
 • Telefonları açmaz.
 • Telefonlar kapalı olmaya başlar ve birden fazla hat kullanır.
 • Yanınızda telefonu saklar ve ulu orta bir yere bırakmıcaktır.
 • Sizde olan herhangi bir değişimi fark etmez,umursamaz.
 • Aniden ortadan kaybolur.
 • Bilgisayarda daha çok vakit geçirmeye başlar.
 • Size karşı soğuk olur sıcak yaklaşımları olmamaya baslar.
 • Size dair hiçbirşeyi sorgulamaz, kıskanmaz.

 

Eğer bunların çoğu oluyor ise hemen eşiniz/sevgiliniz ile iletişim haline geçin.Eğer öyle bir durum var ise zaten artık saklayamaz.İlişkinize noktayı koyun.Bu asla hayatın sonu değildir aksine yeni bir başlangıç.Ve asla bunu utanç verici olarak görmeyin, tertemiz bir sayfa açın.Sil baştan bir hayat sizi beklicek. Evet beklide o kadar kolay değil diyorsunuz.Kolay değil zaten ama emin olun en buyuk ilacımız zaman oluyor.Zamanla hepsi atlatılıyor.Unutmayın ki ne kadar kötü bir durumda olsa bu bizi güçlendirip daha olgun bir insan yapıcaktır.

O kaybetti siz değil!

2 adet yorum “Aldatılıyor musunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiber Sohbet