Anneler Günü İçin Hediye Önerileri

Yeap

Annelerimiz, en kıymetlilerimiz.. Her zaman destekçimiz olan, yaşımız kaç olursa olsun bize sevgisini, sıcaklığını hissettiren annelerimizi hatırlama zamanı.. Mayıs ayına girmiş olmakla birlikte akıllara gelen ilk soru: anneler günü ne zaman ? Anneler Günü bu yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü olan 8 Mayıs’a denk geliyor. 8 Mayıs 2016 Pazar günü Anneler Günü olarak kutlanacak. Elbette onlar bir gün değil her gün hatırlanmayı hak ediyorlar ancak bu güzel ve anlamlı günde ufak hediyeler ile onları mutlu etmek gerekiyor. Bu yazımızda Anneler Günü için hediye fikirleri edinebilirsiniz. Başlangıç olarak standart alınabilecek hediyelere bakalım.

Ona güzel bir kol saati, sevdiği renklerden oluşan hoş bir eşarp, giydiği ve sevdiği tarza uygun bir bluz alabilirsiniz. Tüm kadınlar her yaşta takı takmaktan hoşlanır kuşkusuz. Annenize güzel bir takı seti alabilirsiniz. Özellikle inci bir kolye, bileklik ve küpe üçlüsü çok güzel bir hediye olacaktır.

Annelergunusu

Yaz ayları gelmek üzere. Hem yazın da rahatlıkla kullanabileceği rahat ve güzel bir terlik veya ayakkabı alabilirsiniz. Yine tüm kadınların çanta tutkunu olduğunu biliyoruz. Ona hem kullanışlı hem de şık bir çanta hediye edebilirsiniz.

Annelerimiz mutfağın kraliçesi. Anne elinin değdiği her yemek ayrı bir güzel oluyor. Bundan sebeple annenize enfes yemekler yaparken onun işini kolaylaştıracak mutfak eşyası alabilirsiniz anneler günü için. Bu mikser, ekmek kızartma makinesi, tost makinesi gibi küçük ev aletleri olabilir.

Eğer makyaj yapmayı seven, süsüne düşkün bir anneniz varsa ona ihtiyaçlarını karşılayacak güzel bir makyaj çantası hazırlayıp hediye edebilirsiniz. Eminim çok hoşuna gidecektir bu hediye.

Anneler Günü için hediye önerileri bu standart hediyeler ile sınırlı değil tabi ki. Annenize sadece ihtiyacına yönelik bir hediye vermek zorunda değilsiniz. Daha eğlenceli ve kendi elinizle hazırladığınız bir hediye de verebilirsiniz. Anneniz ile olan en sevdiğiniz fotoğrafı çerçeveletip ona verebilirsiniz. Ya da değişik hediyelik eşya üzerine baskı yapan firmalar var. İnternetten biraz araştırma yaparsanız bunlara ulaşabilirsiniz kolay bir şekilde. Hatıra olarak saklayabileceği böyle anlamlı bir hediye alabilirsiniz. Diğer bir avantajı eğer annenizin yanından uzakta şehir dışındaysanız ona direkt gönderebilirsiniz.

Annee

 

Anneler günü hediyesi olarak eğer hiçbir bütçe ayıramıyorsanız, ya da daha orijinal bir şeyler yapıp onu mutlu etmek istiyorsanız sabah ona güzel bir kahvaltı hazırlayıp güzel bir öpücük ile uyandırabilirsiniz.. Bir de yanında kendi eliniz ile topladığınız taze çiçekleri verin, daha sonra gözünün içine bakın. Mutluluğunu okuyacaksınızdır kuşkusuz. Çünkü annelerimiz o kadar yufka yürekli ve beklentisiz ki bu ufacık hazırlığınız ile dünyalar onun olacaktır emin olun. Her ne hediye alıyorsak alalım, ”Anneciğim seni çok seviyorum, iyi ki benim annemsin” sözü kadar onları mutlu eden hiçbir şey olamayacaktır. Annelerimizi her zaman hatırlamak onlara verilecek en güzel anneler günü hediyesi olacaktır..

Anne

Fibersohbet.net ailesi olarak tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyoruz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiber Sohbet