Arka Sokaklar 407. Bölüm Rıza Baba Ölüyor Mu Rıza Baba'nın Vurulma Sahnesi

Arka Sokaklar 407. Bölüm

Türkiye’nin en fenomen dizilerinden olan Arka Sokaklar 407. bölümün de nefesleri kesecek bir sahne sizi bekliyor! Türkiye’nin Rıza Baba ismiyle tanıdığı Emniyet Müdürü Rıza Baba’nın vurulma sahnesine şahit olduğunuz bölüm adeta  nefesleri kesecek. Yardım etmek istediği genç, Rıza Baba’nın hayatına mı mal olacak? Ekibin rıza babayı hastaneye yetiştirme çabaları uğraşlarını izlerken adeta diken diken olacaksınız! Bir çok dizi takipçisinin aklında ise, Rıza Baba ölüyor mu? Soruları oluşmuşken, bir çok kişi tarafından da, Acaba Arka Sokaklar sezon finaline mi gidiyor merağı uyandırdı.

Arka Sokaklar 407. Bölüm Rıza Baba Ölüyor Mu Rıza Baba'nın Vurulma Sahnesi

Arka Sokaklar 407. Bölüm Rıza Baba Ölüyor Mu Rıza Baba’nın Vurulma Sahnesi

 

Bir çok heyecan verici, aksiyon ve duygusal bir sahnelerle dolu Arka Sokaklar 407. bölüm  Cuma Akşamı Kanald D ekranların da sevenlerinle buluşacak! Bir önceki bölümler de Hüsnü Çoban’ın yaşadığı durum ile ortalığı karışan sosyal medya’da haberler uzun bir süre yer almıştı. Hemen ardından Rıza baba’nın haberleri de peş peşe geldi. Arka Sokaklar 407. Bölüm fragmanı izle!

Ayrıca dizinin takipçisi olarak hatırlatmak isterim ki; Bir önceki bölüm de silah’ı ateşleyen çocuk, Muzo olarak bahsedilen kişinin yanına görüşmeye gittiğin de, kapı da bekleyen adamlar silahı çocuktan almıştı. Ve silah’ın kurusıkı olduğunu söylemişlerdi. Yani çocuk’taki kurusıkı olan silah, Rıza Babayı Öldürecek mi? Silah’ın yakın mesafe’den ateşlemesi de biraz farklı olmuş.. Dizi yapımcıları bunu gözden kaçırmış olmalılar..

3 adet yorum “Arka Sokaklar 407. Bölüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiber Sohbet