Mevsim Gel Sana Aşktan bahsedeyim

Belki de beklediğin Aşk Geç Olmadan Gelmiştir

 

BELKİ DE BEKLEDİĞİN AŞK GEÇ OLMADAN GELMİŞTİR

Seninle olmak bAşk‘aymış,seni tanıyınca anladım.. Severim ben seni, hani insanlar bazı şeylerden,bazı sebeplerden tecelli etmek ister ya, ben istemem, senden tecelli olmak, düşünsene henüz daha yeni tanımaya rağmen, belki de beklediğim aşk geç olmadan gelmiştir dediğimsin.. Dedirtenimsin..
Aşk ifla olmaz dedirten cümleleri bir yana koyup, aşk sensiz olmaz artık cümlelerini insanlara yükleme pahasına da olsa, içimde seni dışarıya atmak değil içimde seni daha içe sokmak adına belkide aşk senle gelmiştir..Öyeyse Hoş geldin aşk, hoş geldin doğamın kokusu doğamın kuşu, doğamın yeşilliği.. Hoş geldin!

Mevsim Gel Sana Aşktan bahsedeyim
Mevsim Gel Sana Aşktan bahsedeyim

Gelirken pek de birşey istemem senden, bir tek gözlerini, saçlarını bir de o duruşunu getir o yeter herşeye.. Ağlamaya, gülmeye hatta acı çekmeye bile yeter.. Şimdi soracak olursan bu garip şaire Neden diye, Bende ondan bahsediyorum işte NEDEN Önce gelmedin diye..
Velhasılı kelam sevdiğim… Ben ne anlatsam, sen dinlersin eminim.. Sen dinledikçe ben hep anlatırım.. Hatta o kadar anlatırım ki; Bazen ağlayasın bile gelir.. O an işte, ellerini tutup bir tek mendil uzatasım gelir belki de, isterim gözyaşların yüreğime aksın.. Serpilsin aşk açsın yüreğimde sen olan, senden olan…
Her neyse…
Aslına bakarsan pek süslü cümlelerim de olmaz benim, yapamam ki, zaten AŞK‘ın da süslüsü iyi olmaz diye bilirim.. Sana süslü olmayan, yapmacık olmayan yüreğimin içinden doğal sadeliğimi hislerimi bir bir huzuruna sunuyorum..
Neyse hayırlısı diyelim hayırlısı olur, şükredelim şükran olur, hatta bırak gel sevelim sevgi doğar belki.. Sevgiden sen doğar, biz doğar içimde yeni bir Kadın ve yeni bir AŞK doğar..

Mevsim – (gel  AŞK’tan bahsedeyim sana..) bölümünden bir alıntı..

2 adet yorum “Belki de beklediğin Aşk Geç Olmadan Gelmiştir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiber Sohbet