Kadınların Ayrılıkla Başa Çıkma Yöntemleri

Ayrılmak istiyorum lafı genelde kadınlardan gelir. Bir erkeğin “ayrılalım” kelimesini kullanması nadirdir.
Kadının bitiren taraf olması aşk acısı çekmeyeceği anlamına gelmez. Ayrılır ama acısınıda son damlasına kadar çeker.
İşte kadınların (kendi ayrılsa dahi) ayrılıkla mücadelede 7 günü.

kırık

 • 1. Gün : Sürekli telefonuna bakar. Ayrıldığı kişi onu arasın ister, mesajlar bölümüne bakar. Gelen mesaj, arayan kimse yoktur. Acaba telefonum mu bozuldu? diye düşünür.
  Kişinin sosyal medya hesaplarına 1 dakikada en az 3 kez bakar. Bir paylaşım yoksa bunu erkeğin aşk acısı çektiğine bağlar. Bir paylaşım varsa erkeğin kendisini gösterme
  çabası olarak görür. Erkeğin aradığını ve tekrar barışmak istediğinin hayallerini düşünür ve kafasından diyaloglar kurar (genelde kadının erkeği reddettiği diyaloglardır bu)
 • 2. Gün: Telefonlara 1. günden daha az bakılır. Aramayacağı ihtimali göz önünde bulundurulur artık. Sosyal medya hesaplarına gelen beğeniler yorumlar tek tek didiklenir.
  Kız arkadaşlar toplanır ve erkeğin zaten pek iyi olmadığı, arkadaşlarına yakışmadığı, kulaklarının kepçeliği hunharca eleştirilir.
 • 3. Gün : Kadın ayrıldığı kişiyi özlemeye başlar. Güzel anılar yavaş yavaş gözünün önünden film şeridi gibi geçmektedir. Her yerde o görünmektedir. Bakkal Nuri amca bile ona benzemektedir.
  Bütün şarkılar onu anlatmaktadır artık.
  4. Gün : Kadın ayrıldığı adamı tekrar arasam mı? diye düşünmeye başlar. Kendi kendine sebep arar. “Seni rüyamda gördüm iyi misin?” gibi yalanlar uydurmayı düşünür. Uzun
  bir düşünceden sonra mesaj olarak atmaya karar verir. Mesajına cevap gelmesini gün boyu bekler.
 • 5. Gün : Attığı mesaja hala cevap gelmemiş olan kadın, erkeğin sosyal hesaplarını incelemeye başlar mesaj saatinden sonra paylaşılan öğe yorum var mı? diye bakar.
  Whatsapp son görünmede buna dahildir. Herhalde mesaj ulaşmadı diye düşünür. Attığı mesajın başına “sanırım ulaşmadı” yazılarak aynı mesaj bir daha yollanır.
 • 6. Gün : Mesajına cevap gelmeyen kadın umursanmadığını düşünüp telefon etmeye karar verir. Telefon meşgule alan erkeğin işi olduğunu düşünür. 1 saat sonra tekrar arar.
  Yine işi vardır ihtimali düşünülür. Bir daha dener yine meşgule alınan kadın bunu onu meselesi yapar ve erkek telefonu açana kadar 8888 kere arar.
 • 7. Gün : Ayrıldığına bin pişman olan kadın erkeğe dönmek için çeşitli yollara başvurur.

kari ayrılık

Erkekler kadınları 7 gün bekleyin. Eğer hala seviyorsanız bir şans verin. Kadınlar sizin yokluğunuzda ne hale geleceklerini ve sizin hangi hale düşeceğinizi merak eder.
Buda sizi denek yapıyor ama olsun. Aşkta her yol mübah. Hoşça kalın.

 

Henüz 1 adet yorum var “Kadınların Ayrılıkla Başa Çıkma Yöntemleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiber Sohbet