KADINLARIN KENDİSİNE İLGİ DUYMAYAN ERKEĞE BAHANELERİ

Mutlaka herkesin yaşadığı bir hikaye..Ya da “Bir arkadaşınız”ın.Yeni biriyle tanışırsınız veya birinden hoşlanırsınız.Görüşürmeye başlarsınız..Sanırsınız ki herşey yolunda ve
geceleri onu düşünerek uykuya dalarsınız.Sabah uyanır uyanmaz bir “günaydın” mesajı beklersiniz.Fakat o da ne?Karşı taraf bir anda iletişimi keser..Hani herşey yolundaydı?
diye düşünürken kafamızda başlar binbir türlü bahaneler.Çünkü siz buna inanmak istemezsiniz..

Thinking business woman looking up on many questions mark

-iŞİ VARDIR
İşi okadar yoğunki mutlaka meşguldür.Hatta ofiste bile olabilir.Kesin beni düşünüyor oda.CANIM..

-E KORKUTTUN ADAMI
Duygularımı çok belli ettim.Biraz daha ağır daha cool davranmalıydım.Belki birşey hissetmiyor gibi davranmış olsaydım belki şuan birlikteydik..Kaçan kovalanır tabi.

-BELKİ HIRSIZIN BİRİ TELEFONUNU ÇALDI.
Bende birkeresinde çaldırmıştım telefonumu.E sonra alışıyor insan tabi telefonsuz yaşamaya.Belki oda alıştı.Hatta gönderdiğim mesajları belkide hırsız okudu.Evet oda
beni merak ediyor kesin.
-ERKEK ARKADAŞLARI İLE TAKILIYORDUR.
Onunda hakkı tabi çok çalışıyor.Arkadaşlarıyla eğleniyordur.Erkeklerle tabi..Şimdi hiç araya girmiyim.Beni huysuz bir kız olarak bilmesin.Elbet arayacak..

-ÇOK MESAJ ATTIM.
Bukadar mesaj atılmazki.Arka arkaya mesaj atarak boğdum adamı.Bi hikayede böyle anlatılmazki. Manyak sandı beni tabi KORKTU cevap vermedi.

-KESİN SÖYLEDİĞİM BİRŞEY ONA GARİP GELDİ.
1 ay önce o yanlışlıkla attığım mesajı atmasaydım şuan birlikteydik kesin. Düşünmeden atmamalıydım. Tuhaf geldi adama tabi.

-HASTA OLDU KESİN.
2 tane iş arkadaşı grip olmuştu.Salgın var tabi. Şuanda banyoda baygın bir şekilde yerdedir kesin.Nasıl arasın seni adam yazık.. (ya He canım he)

-FACEBOOK’TAN EKLEDİĞİM İÇİN OLDU.
Daha okadar samimi olmadan arkadaşlık isteği göndermemeliydim.Çok cesurca bir hareket oldu.E tabi etiketlendiğim komik fotoğraflarıda gördü.

-BELKİDE ESKİ SEVGİLİSİ İLE UĞRAŞMAK ZORUNDADIR.
Sonuçta yeni biten bir ilişki.Belkide manyak kız bırakmıyor çocuğun peşini.E çocuğun bana odaklanması için tamamen kurtulması lazım kızdan.Yardıma ihtiyacı var mı acaba?

-AİLEVİ SORUNLARI OLABİLİR.
Belki ailevi sorunları var beni üzmemek için anlatmıyor.Onun sorunlarıyla strese girmiyim diye uzak duruyor benden.Elbet gelir zamana bırakmak lazım.

-BAŞARIM KORKUTTU.
Ben kariyerli bir kadınım.O hala hayatıyla ilgili birşeyleri çözmeye çalışıyor.Belki de onu yargılayacağımı düşündü.Herşey para değil ki.Keşke anlatabilseydim..

-ACİL ŞEHRİ TERKETTİ.
Kesin şehir dışında acil bir işi çıktı.Hatta telefonunun çekmediği biryerde birine yardım ediyor belki.Cağğnım. Çok yardımseğğverr..

-BENDEN ÇOK HOŞLANDIĞI İÇİN UZAKLAŞTI.
Kesin benden çok hoşlandı ve kendini geri çekiyor.Erkekler duygularını belli etmemek için yaparlar genelde.Biraz güç vermeli ona.Bana açılmalı.

erkek-bahaneleri-3-298x168

-YATMADIĞIM İÇİN GİTTİ.
Onunla yatmadığım için gitti.Onu istemediğimi hoşlanmadığımı düşündü kesin.Oysa ben ondan hoşlandığım için yatmak istemedim onunla.Böyle düşünmemeliydi.

-YATTIĞIM İÇİN GİTTİ.
Kovalamaca oyunu bitti tabi.İstediğini de elde etti.Niye gelsin ki.Oysa ben ondan hoşlanmıştım.Annem demişti bana “Sütü bedavaya alan adam , neden ineği satın alsın?”

-PAYLAŞTIĞIM FOTOĞRAFI BEĞENMEDİ.
Sosyal medyada paylaştığım fotoğrafta sivilcem belli oluyor! E tabi fotoshop ta yapamadım , kapanmadı. Beğenmedi aramıyor kesin.

-FARKLI DENEYİMLERE AÇIK OLMADIĞIM İÇİN GİTTİ.
Yatakta farklı , alışılagelmişin dışında istekleri vardı belliki, bende açık olmadığım için istemedi. Kabul etseydim şimdi beraberdik.

-YATAKTA KÖTÜ OLDUĞUM İÇİN İSTEMEDİ.
O hareketi yapmamalıydım. Hoşuna gitmedi tabi.Niye gelsin birdaha.Ama duygularım gerçekti.

-YANLIŞ ZAMAN.
Yanlış zamanda tanıştık bence.Onun olgun benim daha cool olduğum zamanda karşılaşmalıydık.O zaman daha iyi anlardık birbirimizi ve isteklerimizi.

-İLK BULUŞMADA ALKOLÜ FAZLA KAÇIRDIM.
Sarhoş olmamalıydım.Fazla saçmaladım.Hoşuna gitmedi tabi itici geldi.Ama beni taşıyabilirdi.Gitmeyi tercih etti, belki anlar.

-CİDDİ BİR İLİŞKİ İSTEMİYOR.
Belki de ciddi bir ilişki istemediği için beni istemedi.Sonuçta istemiş olsa benimle evlenirdi.Hatta şuan kesin nişanlıydık.

-BEN CİDDİ BİR İLİŞKİ İSTEDİĞİM İÇİN KAÇTI.
Benim niyetimin ciddi olduğunu anlayınca beni üzmet istemedi tabi.Düşünceli adam.

evlilikten-kacma-bahanesi

-YORGUNDUR KESİN.
Bir yandan iş bir yandan aile, arkadaşlar , kendisi derken sorunlarla uğraşmaktan yoruldu tabi, enerjisi kalmadı ilişkiye.

-GERİ DÖNMEYİ UNUTTU.
12 tane mesaj attım 4 kere de aradım. Hala cevap vermedi. İnsanlık hali cevap vermeyi unutmuştur.Elbet döner. (Dönerse senindir)

-BENDEN ÖNCE SON KEZ TAKILMAK İSTEDİ.
Çünkü benimle ciddi düşünüyor.İlişkiye başlamadan önce son kez eğleneyim dedi tabi.Sonuçta artık hep birlikte olucaz.Eğlensin tabi.

-BELKİDE ÖLDÜ.
Evet aramıyor ya da açmıyorsa korkmayın, kesin ÖLMÜŞTÜR.

Bahaneleri sıralayacak olursak sebebimiz çok, elbette bitmez.Fakat birini bekleyecek kadar vaktiniz var mı?Size değer veren, kıymetinizi bilen adamla olun.
Sürekli önünüze bahane getiren değerinizi bilmeyenleri çıkarın gitsin hayatınızdan.Unutmayın Hayat kısa ve yaşamaya değer.Kendi kıymetinizi bilin.Ve güzel bir aşk yaşayın..Unutmayın HAYAT ÇOK KISA.

 

Woman holds man wants to escape from marriage

2 adet yorum “KADINLARIN KENDİSİNE İLGİ DUYMAYAN ERKEĞE BAHANELERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiber Sohbet