Kalori Yakmanın En Kolay Yolu

Duş yaptıktan daha sonra vücudunuz yağ yakmaya devam eder. Haftanın en az 4 saati koşanlar konuşmadıkları zamanda da hiç koşu yapmadıklarına göre çok daha fazla kalori yapmaktadırlar. Yaptığınız Egzersizin ilk yarısında sıkı çalışın ikinci yarısında yüzde 23 daha fazla kalori daha kolay yapabilirsiniz. Ağırlıkları yavaş yavaş kaldırın. Fazla kas yapmak için daha hızlı metabolizma gerekmektedir. Yağ yakmak için kaslarınızı güçlendirme egzersizleri yapmanız son derece önemli bir ayrıntıdır. Normalden yavaş hareketlerle ağırlık kaldırarak kasların yüzde 50 oranında gücünü artırır.
Daha fazla protein tüketimi Avustralya’da Yapılan araştırmaya göre kahvaltı öğle yemeği yemek sonrası daha fazla yağ yakmak için protein tüketmelidir. Her gün yeşil çay içerek ve metabolizmayı hızlandırabilir. Seni kahveye seven bir kişiliğiniz varsa da günde 2 fincan kahve yağ yakmayı kolaylaştırarak 4.10 200 kalorinin üstünde kalabilirsiniz. Ortalama bir insan bedeni günde 1200 kalorinin daha az tüketilirse aşçı durumuna geçmektedir. Günde 250 kalori den fazla uzatmayın hızlı kalori alma metabolizmanızı da yavaşlatacaktır.

kaloriyakma

Yağ yakan besinleri yemeye önem gösterir yoğurt greyfurt badem tam Tahıllar baharatlı yiyecekler ciddi derecede fazla yapmanızı sağlamaktadır kahvaltı ederek misli şeftali sonrası yapacağınız egzersizde kahvaltıda yediğiniz gözlemeye göre daha fazla yağ yakmanızı sağlayacaktır. 90 kalori denk gelecek şekilde votka içmek metabolizmanızı yüzde 70 oranında azaltmaktadır Yağ yakmak istiyorsanız kesinlikle alkol almayı bırakmalısınız. Süt için ağırlık kaldırma sonrası yağsız süt içerek sağlıklı yiyecek tüketenlere göre iki katı daha fazla yağ kaybedebilirsin. Akşam yemeğini azaltın uykuya geçmeden önce ağır bir akşam yemeği yerseniz vücudunuz besinleri sindiremez. Böylelikle de yağ yakamaz uyku esnasında yavaşlayan metabolizma da televizyon karşısında geçirdiğimiz zaman yarı yarıya azaltırsanız daha fazla kalori yapma imkânına sahip olabilirsiniz.
Egzersizin sabah yapımı yataktan kalktıktan sonra birkaç saat içinde egzersizi yaparak metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcı olabilirsiniz.
Kıyafetiniz önemli egzersiz esnasında ağır yelek yaklaşık Vücudumuzun yüzde onu kadar giymek Yürüyüş yaparken 108 daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olarak metabolizmanızı hızlandıracaktır.

2 adet yorum “Kalori Yakmanın En Kolay Yolu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiber Sohbet