Philipsin Yeni Ürettiği Monitör

Son derece hızlı çok yönlü C Tipi USB konektörü sahip 25 inçlik Philips ekrana sahip bir monitör çıkması Haziran ayında planlanan Monitörün piyasaya sunduğu ctf USB bağlantısına sahip olan tek üründür. İş amaçlı kullananlara son teknoloji hizmet sunacak olan dizüstü bilgisayar performansını artırmak isteyen profesyonel kesime hitap etmektedir. Son derece yüksek güç bünyesinde bulunduran ve rahat bir şekilde kullanılmak için tasarlanan bir dizüstü bilgisayardır. Son derece kolay olan kullanımı ekran genişliği 2 USB 3.1 ile 10 gbps kadar yada 1.2 180 LBS bir USB 3.0 ile 5S ne kadar hızları destekleyen bir sisteme sahiptir. USB 3.1 USB 2.0 dan 20 kat daha hızlı özelliğe sahiptir. 4 k bir filmi 2 dakikadan daha az bir sürede iletimi özelliğine sahiptir. Taşınabilirliği son derece kolay standart dizüstü bilgisayarlara göre de uygun olmasını sağlamaktadır üzerinde bulunan soketi Her iki şekilde de çevirip girişli kullanılabilen özel bir rahatlık sunmaktadır.

philips

Kısa süre içinde piyasalarla buluşacak olan ürün 09 monitörleri Avrupa’nın ürün müdürü Albert ulfman monitörle ilgili merak edilen konulara açıklık getirdi. Çalışan insanların verimli bağlantı konusunda sıkıntı yaşadıklarını verimli bağlantı son derece ciddi bir ayrıntı olduğunu belirtti. En yeni USB bağlantısına sahip olan 25 inçlik yeni ekranı piyasaya çıkartmaktan dolayı son derece rahat olduklarını bildirdi şarjının da monitörden sağlanması fazladan güç kablolarından ortadan kaldırmış olacaktır. Güç görüntüleri kolayca tek bir kablodan geçerek kullanım kolaylığı tamamen çalışanlar için tasarlanmıştır. Profesyonel çalışanlar için müthiş bir ekrana sahip olan bağlantı özelliklerinin yanı sıra da Philips monitörlerin piyasada sahip olduğu bir çok güçlü itibarı fark yaratarak birçok özelliği bünyesinde bulunduran kullanıcıları ekranı istediklerinde sağa sola döndürerek Ya da ekranı kaldırarak kullanmaları son derece kolaylık sağlamaktadır.

Tamamen sağlık düşünülerek tasarlanan ekranlarda sabah kablolarında saklamaya yarayan Ultra dar çerçevesinde ince bir dış görünüş de vermektedir görüntüleme maksimum düzeye çıkartılarak gözler açısından da dikkati dağılmadan daha dikkatli bir çalışma imkanı bulabilecekler. Ürünün tamamen yüzde 65 dönüştürülebilen plastikten imal edilmiş olup çevre dostu bir malzemeden üretilip piyasaya sürülmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiber Sohbet