SIKILINCA YAPILACAKLAR LİSTESİ

SIKILINCA YAPILACAKLAR LİSTESİ

Hepimizin hayatında rutin bir dönem olmuştur. Ne yapacağımızı bilemeyiz bu dönemde. Bu zamanlarda ne yapmak gerek sorusuna sizler için küçük tavsiyeler vereceğim. Bunların arasından kendinize birkaç şey bulacağınızdan eminim hadi bakalım başlayalım.

can-sıkıntısı

 1. Evdesiniz diyelim. Hava kötü dışarı çıkamıyorsunuz. Ne yaparsınız. Basit aslında herkes bu durumun içinde kendini bulup bunu yapmıştır. Bir kahve bir kitap. Bir patlamış mısır bir film. Bir kek bir börek. Yeni tarifler deneyin. Kendinize bir yapboz alın . Size zamanınızı dolduracak kendinizi iyi hissettirecektir. Evde yapacağınız bir güzellikte güzel bir temizlik olabilir.
 2. Diyelim ki hava çok güzel hadi kendinize bir iyilik yapın s uzun bir yürüyüşle başlayın güne. Hem bedeninizi dinlendirin hem beyninizi. Sonrasında güzel bir duş kulağa çok hoş gelmiyor mu sizce de.
 3. Can sıkıntısına sinema ne güzel gider. Bir bilet alıp bir sinema yapmak bir filmin içinde kaybolmak bence o an aradığımız şeylerden biri değil mi sizce de.
 4. Yaşadığınız şehri yeniden keşfedin. Gitmediğiniz yerlere gidin görmediğiniz yerleri görün. Fotoğraflar çekilin.
 5. Bir kütüphaneye gidin yeni bilgiler yeni kitaplar size iyi gelecektir zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
 6. Bayanların favorisi. Kendinizle ilgilenin evdeyseniz bakım maskeleri yapın. Saçlarınıza, yüzünüze ,vücudunuza. Kısaca kendinizi bastan aşağı şımartın . bu sizin için güzel fırsat.
 7. Müzik dinleyin ve söyleyin. Sesinizin bir önemi yok amaç stres atmak. Veya dans edin. Keyif alacağınıza eminim
 8. Bu zamanın vazgeçilmez nimetleri arkadaşlar. Arkadaşlarla plan yapın ve hayata geçirin. Bir yerde yemek yemek veya bir şeyler içmek gibi amaç sohbet muhabbet.
 9. Alışveriş yapın alışveriş sizi mutlu edecektir.
 10. Merak ettiğiniz şeyleri araştırın.
 11. Oyunlar oynayın.

Bu dönemde yapılacak o kadar çok şey var ki say say bitmez. Asıl değinmek istediğim konu sohbet siteleri kendizi yalnız hissediyorsanız sohbet sitesi tam aradığınız şey. Tanıtmadığınız insanlarla tanışmak konuşmak zaman geçirmek size iyi gelecektir. Bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Oyunlar oynayabilirsiniz. Sohbet edebilirsiniz. Dertleşebilirsiniz. Eh daha ne olsun hepsi bir arada. Hadi sizde deneyin pişman olmayacaksınız.

Fibersohbet ile sıkıntılara son .

Henüz 1 adet yorum var “SIKILINCA YAPILACAKLAR LİSTESİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiber Sohbet